Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Netflix Orijinal Tam Listesi

Netflix LillyHammer (kimine göre House of Cards) ile başlayan kendi içeriğini oluşturma serüvenini bugün onlarca dizi, film ve belgesel ile geniş bir yelpazede üyelerine sunmakta. Bu sayfada farklı kategorilerdeki Orijinal Netflix içeriklerini görmektesiniz. Her bir kategoriye açıklamadan sonra gelen butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Netflix Orijinal Animeleri

Anime Netflix için oldukça yeni ama aynı zamanda da büyük bir potansiyele sahip olan bir alan. Netflix’in, animeler yavaş yavaş doğunun egemenliğinden çıkıp batının ilgisini çektikçe, yeni yapımlara imza atacağını tahmin etmek zor olmasa gerek.

Netflix Orijinal Çocuk Yapımları

Çocuklara hitap eden şovlar, animasyonlar, çizgi filmler, filmler ve belgeseller. Bu kategoride hem Netflixin kendi hem de destek olduğu orijinal çocuk yapımları bulunmakta. Bu kategori ayrıca Netflix Kids  olarakta bilinmekte.

Netflix Orijinal Komedi Dizileri

İş komedi olunca Netflix büyük işler başardı. Hem yeni hikayeleri hem de başka kanallarda yarım kalan hikayeleri sahiplenerek bizlere sunan Netflix Komedi Dizileri kategorisi ile gülmeye hazır olun.

Netflix Orijinal Belgesel Yapımları

Netflix’ i rakiplerinden ayıran en önemli özellik; başkalarının dokunamadığı alanlara dokunabilmesi. Üstelik bunu, Oscar da dahil ödüller alarak başarabiliyor. 

Netflix Orijinal Drama Dizileri

Netflix ‘e en çok aylık abonelik kazandıran kategori Drama kategorisidir diyebiliriz. Netflix’ in en iddalı olduğu şeyde zaten sizleri hayal gücünüzü yansıtabilecek dramalarla tanıştırma vaadi.

Netflix Orijinal Filmleri

Savunun Hollywood ! Netflix haddinizi bildirmeye geliyor. 2015 yılında başladıkları film serüvenlerine bir çok film ekleyerek devam ediyorlar. Hemde artan bir ivmeyle..

Netflix Orijinal Stand Up Şovları

Sadece Netflix’ de izleyebileceğiniz. Modern çağın en iyi komedyenleri binlerce kişinin önünde gerçekleştirdikleri ve sadece Netflix’ e özel showlarına sizleri de dahil ediyor.

Netflix Orijinal Tv Şovları

Sıkıcı talk showlardan, her gün aynı pilavın tarifini veren yemek programlarından, heyecansız yarışmalardan sıkıldınız mı ? O zaman sizi Netflix Tv Şovları listemize buyur edelim.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Netflix Türkiye

Netflix-turkiye.com hiçbir kapsamda Netflix veya ticari ortakları tarafından açılmış ya da bu kuruluşlara bağlı bulunan bir web sitesi veya organizasyon değildir. Site yetkilisi ve sahibinin Netflix ile hâlihazırda ticari bir ortaklığı bulunmamaktadır. Netflix-turkiye.com, Netflix ‘in resmi olmayan haber, blog ve tanıtım sitesidir. Bazı tanıtıcı işitsel ve görsel materyaller ( yazı, yorum, video, fotoğraf, müzikler vb.. ) sahibinin telif hakkına saygı duyularak yerleştirilir. Netflix, ®️Netflix,Inc. şirketinin tescil edilmiş bir markasıdır.